Rýchla oprava notebookov

Vitajte na stránkach NSERVIS. Oprave notebookov sa venujeme od roku 2008 kedy naši technici boli autorizovanými centrami vyučení za profesionálnich technikov najznámejších značiek na našom trhu ako sú ASUS, MSI, HP, DELL. Svoje skúsenosti v opravách notebookov odovzdávali v súkromných spoločnostiach na Slovenskom a zahraničnom trhu a neskôr ich dali dokopy v jednej spoločnosti. Sme taktiež zakladatelia webových stránok OPRAVITsk.

Notebooky niesú dnes vždy tie najspolahlivejšie prístroje a tak občas treba pomocný servis alebo nápovedu pri ich používaní. Vždy keď nás zákazník so svojou požiadavkou osloví väčšinov prekvapení nie sme pretože s väčšinou závad sme sa už stretli niekoľko krát. Každú závadu na notebooku máme zdokumentovanú a postupy pri jej oprave prísne dodržiavanú. Vieme ako stresujúce môže byť ak sa Vám pokazí telefón alebo Váš notebook na ktorom neustále pracujete. Preto sme tu 7 dni v týždni aby sme poskytli našu pomocnú ruku. Naši špecializovaní technici môu opraviť Váš notebook ihneď, a za najvýhodnejšie ceny spolu s konzultáciami a 6 mesačnou zárukou. Sme odborníci vo svojom obore a to dokáže aj Vaša skúsenosť pri Vašej návsteve u nás.

"Robíme opravu a servis PC a všetkého čo sa notebookov týka"

Najlepšie ceny

Celková diagnostika zariadenia pri oprave zdarma
Kompletné prečistenie zariadenia a obrazovky
Cena za opravu viete vždy vopred

Servis pre všetky značky

Certifikovaní technici
Rýchle a ekonomické opravy
Dbáme o Vaše dáta v maximálnej ostražitosti
Nikdy nerobíme také opravy ktoré by sme sami nezaplatili.
Ladenie a zvyšovanie výkonu notebooku alebo PC

Prečistenie OS a jeho súčasti, zvýšenie pamätí môže zvýšiť výkon Vašho staršieho alebo často používaného notebooku.

Upgrade starších notebookov alebo PC

Zvýšenie operačnej pamäte, výmena HDD môže pomocť Vášmu notebooku zvýšiť výkon a viac miesta na ukladanie Vašich obľúbených filmov,fotiek alebo iných súborov.

Odvírenie zavírených notebookov alebo PC

Klasickú obranu proti vonkajším vplyvom internetu na Vašom notebooku opravíme produktami od ESET.

Reinštalácia OS Windows na notebooku alebo PC

Reinštalácia OS na Vašom notebooku pomôže vyriešiť veľa problémov ktoré notebook má. Navrhujeme ho ako najvhodnejšie, najrýchlejšie a cenovo najdostupnejšie riešenie pri spomalených, zavirených notebookoch alebo pri chybných hlaseniach prípadne nestabilnom OS a podobných chybách.

Pripojenie PC alebo notebooku na internet, nefunkčná Wifi

Tieto závady opravujeme často a na počkanie.

Záchrana omylom zmazaných súborov, obnova poškodených dát na HDD notebooku

Záloha dát a jej obnova je veľmi citlivá záležitosť pri každom zákazníkovi ju riešime individuálne a preto bližšie detaily určíme až po konzultácii.